Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | ETEILY |
| Part Number | ET-SFRS-BH-5L10C-U |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Voltage | 1000 V RMS |
| Impedance | 50 ohms |
| Cable Type | 1.13mm Cable |
| Frequency | 6GHz |
| Connector | RP SMA Female |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Contact Material | Brass |
| Usage/Application | Antenna Extension Cable |
| Brand | ETEILY |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Types | UFL~ SMA Female |
| Frequency Range | 0-6 GHz |
| Input Impedance | 50 Ohms |
| DC Voltage | 3 - 5 V |
Additional Information: