Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Frequency | 698~2700MHz |
| Type | Fiberglass Antenna |
| Material | Fiber Reinforced Plasctic |
| Color | Black |
| Brand | ETEILY |
| Working Frequency | 824-960MHz/1710-1990MHz/2100MHz-2700MHz |
| Gain (dBi) | 15dBi |
| V.S.W.R | 1.8 |
| Input Power | 100W |
| Polarization | Vertical |
| Impedance (ohms) | 50Ohms |
| Connector | N Male Straight |
| Connector Plating | Nickel |
| Antenna Type | Fiberglass |
| Storage Temperature( DegreeC) | - 40 DegreeC ~ + 80 DegreeC |
| Operation Temperature ( DegreeC) | - 40 DegreeC ~ + 65 DegreeC |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material | FRP |
| Type | Fiberglass Antenna |
| Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black or Customized Color |
| Usage/Application | Outdoor Cellular Application |
| Antenna Type | Fiberglass |
| Model No | ET-GSWCLTFG4-NMS |
| Condition | New |
| Working Frequency | 698~2700MHz |
| Operation Temperature | -40 to +85 deg. Celsius |
| Gain | 12dBi |
| VSWR | 1.8 |
| Input Power | 50W |
| Polarization | Vertical |
| Connector | N Male Straight |
| Connector Plating | Nickel |
| Storage Temprature | 40 to 80 Celsius |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Frequency | 800/900/1800/1900/2400/2700MHz |
| Material | ABS Plastic |
| Type | Ceiling Antenna |
| Usage/Application | Indoor Application |
| Input Power | 50 W |
| Polarization | Vertical/Horizontal |
| Connector | N Female Straight |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 698~2700MHz |
| Gain (dBi) | 4dBi |
Additional Information: